Vážení členové Cechu,

dne 1.12.2022 se sešla cechovní rada za účelem dlouho plánované rozsáhlé diskuze na téma krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých cílů Cechu a změn v jeho fungování. Výstupem z této diskuze jsou chystané zásadní změny, které se v kladném slova smyslu dotknout nás všech. Všechny konkrétní informace ke (troufáme si tvrdit ambiciózním avšak nutným) změnám se včas dozvíte. Nejaktuálnější změna se týká nového registračního systému členů Cechu, platby členských příspěvků, členských karet a komunikace s členskou základnou.


Ve stručnosti lze konstatovat, že všechny zmíněné aktivity jsme v rámci migrace dat do nového registračního systému (dále jen NRS) přesunuli na náš web www.cech-pivo.cz. NRS umožňuje nejen pohodlnou registraci nových členů, ale především usnadňuje stávajícím členům administraci vlastního účtu. Na končící platnost členství jsou členové včas upozorněni formou emailu a platby členských příspěvků probíhají online v rámci konkrétních účtů (podobně jako na e-shopu). Po přihlášení do svého profilu zde členové vidí veškeré své údaje, které mohou na jednom místě snadno měnit a spravovat. Taktéž zde mají k dispozici graficky zpracovanou členskou kartičku, kterou si mohou kdykoli stáhnout a vytisknout. Komunikace se členy pak bude nově probíhat v uzavřené sekci diskusního fóra pro členy a všechny důležité informace tak budou mít členové k dispozici ihned a na jednom místě s možností zpětné vazby a obousměrné diskuse.


Za účelem zkvalitnění služeb pro naše členy (včetně zmíněného přechodu na NRS a jeho správy), jsme se rozhodli pro navýšení členského poplatku z aktuálních 50,- Kč ročně na 100,- Kč ročně. Tento první velký krok je jen začátek a věříme, že i z ostatních plánovaných změn budete nadšeni stejně jako my a naše rostoucí komunita se stane významným hráčem v oblasti domácího vaření piva.

 


Stávající členové Cechu i noví zájemci o členství najdou veškeré informace o NRS v naší nápovědě. V ní je - mimo jiné - podrobně popsán jak způsob přihlášení pro stávající členy, tak i pro nové zájemce o vstup do Cechu.


DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO STÁVAJÍCÍ ČLENY

Členské poplatky už, prosím, neplaťte bankovním převodem!

Po zavedení NRS se členské poplatky platí on-line pomocí platebních karet!


Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31

Výhody

*Vyžadován
členský průkaz


Partnerské spolky