Tyto podmínky stanovují bližší pravidla odběru elektronického časopisu Pivař, magazín Cechu domácích pivovarníků (dále jen Cech). Jedná se o elektronický časopis poskytovaný ZDARMA členům Cechu domácích pivovarníků a dalším zájemcům o jeho odběr. Vychází nepravidelně přibližně 4-5 krát za rok.

 

Odběratelé

Členové Cechu NEMUSEJÍ žádat o odběr, protože jim bude přidělen automaticky na základě jejich členství. Pokud se chcete stát členy Cechu a získat tak tuto výhodu (a řadu dalších), pak všechny potřebné informace naleznete na stránkách Cechu.

 

Poznámka: členové Cechu dostávají časopis s obvykle dvoutýdenním předstihem.

 

Archiv starších čísel

Starší čísla časopisu jsou volně dostupná na stránkách Cechu v sekci Časopis Pivař.

 

Autorská práva

Na obsah časopisu se vztahují autorská práva dle Zákona č. 121/2000 Sb. (Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon).)

Časopis, odkaz na něj ani jeho části není možné volně šířit, sdílet, kopírovat ani distribuovat bez svolení Cechu domácích pivovarníků zastoupeným v této záležitosti šéfredaktorem časopisu Petrem Novotným. Případné porušení těchto podmínek bude znamenat okamžité zrušení odběru a případně nutné právní kroky k zajištění ochrany autorských práv.

 

Zrušení odběru

Pokud si členové Cechu nepřejí tento časopis dostávat, je potřeba zaslat žádost na níže uvedený kontakt.

 

Změny podmínek odběru

Cech si vyhrazuje právo na změny těchto podmínek. Při případným změnách podmínek odběru časopisu bude odběratel o těchto změnách včas vyrozuměn (nejméně 30 dnů předem). V případě, že s novými podmínkami nevysloví odběratel jasný souhlas do 30 dnů od jejich oznámení, tak jeho odběr automaticky zanikne.

 

Kontakt

Petr Novotný, pivar@cech-pivo.cz

 


Na časopis Pivař se vztahují autorská práva! Volné šíření a sdílení obsahu časopisu není dovoleno.


Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31

Výhody

*Vyžadován
členský průkaz


Partnerské spolky