Stav Ligy Českého Ležáku 2023/2024 po Krušnohorském KRÝGLU

20. úno 2024 11:12 - 21. úno 2024 12:35 #1 od Michal Roud
Ahoj Ligáci!

Máme tu nejčerstvejší posuny v tabulce Ligy českého ležáku 2023/2024 a to po Krušnohorském KRÝGLU.

Připomínám, že tento rok se finální skore bude počítat z 5 nejlepších výsledků z celého ročníku soutěží, takže máte ještě spoustu času i na přihlášky i na další vylepšování umístění.

FB odkaz na letošní termíny soutěží:
www.facebook.com/groups/domacipivo/posts/10160977038374393/

Držím palce a Dej Bůh ŠTĚSTÍ!!!

Technická připomínka: Vím, že se opakuji, ale opakování je matka moudrosti. 
1. Na Ligu je potřeba se nejprve 1x přihlásit před 1. soutěží, které se chcete účastnit...díky letošním 10 soutěžím máte čas (Pivobel byl z organizačních důvodů letos zrušen), ale nezapomeňte na to!  (kdo to nyní nestihl, v tabulce označeno jako "registrace")
2. Když posíláte do některé soutěže 2 ležáky (která to umožňuje), je potřeba předem nahlásit, který ležák se bude započítávat do Ligy. Když tak neučiníte, přicházíte tím o body (v tabulce označené jako "2 vzorky" )
3.  Do soutěží je potřeba se přihlašovat vždy stejným jménem, nad jmény běží vyhledávací automat a pak vás tabulka ligy "nevidí" . Jako např. Jirka a Jiří nebo Honza a Jan. Ne vždy mám šanci to odhalit namátkovou kontrolou. Ani mezery za jménem nebo příjmením mi nepomůžou 
Čeho si samozřejmě všimnu, to opravím
4. Když se nenajdete, nebo je u vašeho jména špatné hodnocení, dejte mi vědět, díky výše zmíněnému se to může stát a pak tu také máme lidský faktor

Děkuji za pozornost, to je vše

V2 21.2.2024 - upravení nespárovaní účastníci


 

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kalendář

Výhody

*Vyžadován
členský průkaz


Partnerské spolky